• KUK

Symbiotics Superhuman 30 kapslí

 • Nejlepší námi poznaná probiotika pro podporu imunity a tvorbu zdravého střevního mikrobiomu. Superhuman Symbiotics obsahují probiotika i prebiotika, tedy perfektní symbiózu zajišťující opravdovou živost přátelských bakterií. Ty díky výživě z ochranné kapsle odolají kyselému prostředí v žaludku a do vašich střev doputují stále aktivní.

  Více informací o Superhuma Symbiotics najdete v popisu níže.

 • obj.kód.: 031141
  Dostupnost: K odeslání do 3 dnů
  Počet
999 Kč

Symbiotics Superhuman 30 kapslí

Superhuman Symbiotics.

30 miliard hvězd v jedné kapsli. 

Probiotika Superhuman přinášejí do tvých střev blaho. Obsahují 28 bakteriálních kmenů, které rády osidlují lidská střeva. Svou činností ve střevech podporují odolnost, střevní stěnu i celkové fungování mikrobiomu a vytvářejí hormony radosti. Naše kapsle jsou enterosolventní! 

Před lety, při studování mikrobiomu fyzicky a psychicky zdravého člověka, vědci identifikovali jeho hlavní probiotické bakterie. Po několika letech množení z nich vznikla synergická, tedy vzájemně se podporující a vysoce účinná směs probiotik. 

Fungují ve střevě dřív, než řekneš “pro-bio-tika”.

Bakterie jsou živeny jejich oblíbenou vlákninou z topinamburu, která jim dává sílu na cestu hluboko do střev. A díky své odolnosti vůči nízkému pH v žaludku, do tvých střev doputují živé, aktivní a funkční.

Probiotické kultury podporují řadu tělesných funkcí a hodí se jak pro přímou konzumaci, tak pro výrobu fermentovaných potravin.


Zdravý mikrobiom zajišťuje:

 • vstřebávání živin z potravy
 • odolnost vůči infekcím
 • emoční stabilitu a radost
 • tvorbu tepla
 • snížení stresu

Co můžu očekávat v prvních dnech užívání?

Reakce na probiotika Superhuman se liší člověk od člověka. Většina z uživatelů zažívá už od prvních dní příjemné účinky - pravidelné a příjemné vylučování jednou až dvakrát denně. A také změnu v emočních stavech. 

Z čeho je vyrobená kapsle?

Z veganské celulózy.

Můžou probiotika způsobovat nadýmání?

Neměly by. Pokud máš potíže se střevní stěnou nebo histaminovou intoleranci, jsou pro tebe na úvod vhodnější probiotika Histabiotics.

Je v probioticích laktóza nebo nějaké alergeny?

Ne, probiotika jsou plně veganská a nealergenní.

Jak dlouho bych je měl konzumovat pro dosažení plného účinku?

Optimální délka konzumace jsou 3 měsíce, během kterých se bakterie stále více a více usazují v těle.

A jak víte, že to celé skutečně funguje?

Existuje nespočet vědeckých studií, zabývajících se propojením mezi zdravím střevního mikrobiomu a celkovým stavem organismu. Oblast mikrobiomu je zatím probádaná pouze částečně, to nám ovšem nebrání se cítit dobře už teď.

Kdy a kolik kapslí bych měl konzumovat?

Užívej vždy ráno na lačno 1-3 kapsle. Pokud začínáš, navyšuj počet kapslí o 1 denně vždy po týdnu.

Mohou probiotika Superhuman užívat i těhotné/kojící ženy a malé děti?

Neexistují žádné studie, které by potvrdily či vyvrátily vhodnost probiotik Superhuman pro těhotné/kojící ženy a malé děti. Obecně jsou probiotika doporučovaným nástrojem pro zlepšení střevní mikroflory i během tohoto období života.

Jak můžu použít probiotika Superhuman pro fermentaci?

Přidáš je do rozmixované směsi na výrobu Cocoguardu anebo do nakrouhané zeleniny. Promícháš, uzavřeš sklenici a 6-24 hodin udržuješ v teplotě lidského těla. 

Složení probiotik Superhuman v kapslích

Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei subsp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis subsp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, Pediococcus pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina (celulóza HPMC).

ODEBÍREJTE NOVINKY

Získejte aktuální informace o speciálních slevách a dalších novinkách