• KUK

Kokosové mléko BIO (17% tuku)

  • Lahodné veganské kokosové mléko v bio kvalitě. Skvěle a plně nahradí mléko živočišné, neboť je přirozeně bez laktózy. Naše kokosové mléko vzniká mixováním dužiny zralého kokosu a jejím zahřátím na 80 °C. Obsahuje vysoký podíl kokosového tuku (17 %), díky čemuž dodává jídlu intenzivní kokosovou chuť i aroma. Výborně se hodí jako kulinářská ingredience.

  • obj.kód.: 141011
    Dostupnost: Skladem
  Počet
69 Kč

Kokosové mléko BIO (17% tuku)

Kokosové mléko obsahuje vysoký podíl tzv. MCT tuků, které jsou považovány za zdravý a rychlý zdroj energie a které mimo jiné při dlouhodobé konzumaci podporují kognitivní funkce mozku, napomáhají lepší koncentraci a mohou mít pozitivní vliv na zdravé fungování slinivky a jater. Vzhledem k jejich jednoduché stravitelnosti jsou vhodné i pro ty, kteří obtížněji tráví složitější tuky.

Kokosové mléko je základní surovinou asijské kuchyně. Vhodné pro studenou i teplou kuchyni: do smoothie, kakaa, kaší, dezertů, pudinků, omáček...

 

Skladujte při pokojové teplotě (20 - 30 °C), chraňte před škůdci, přímým slunečním zářením nebo jiným zdrojům tepla. V chladných podmínkách (pod 20 °C) má kokosové mléko přirozenou tendenci tuhnout. Po otevření přelijte obsah do nekovové nádoby, uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.


Složení Kokosové mléko BIO (17% tuku)

kokosová dužina* 80 %, pitná voda 20 %. *V bio kvalitě.

ODEBÍREJTE NOVINKY

Získejte aktuální informace o speciálních slevách a dalších novinkách