Kayenský pepř 50 g Zobrazit větší

Pouze online

Kayenský pepř 100 g

08201

Kayenský pepř jsou vlastně mleté chilli papričky, jedno z nejostřejších koření. Kayenský pepř se doporučuje používat místo klasického pepře, je totiž daleko zdravější.

Více informací

55 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Kayenský pepř jsou vlastně mleté chilli papričky, jedno z nejostřejších koření. Kayenský pepř se doporučuje používat místo klasického pepře, je totiž daleko zdravější. Chilli papričky prospívají našemu trávení a při použití do pokrmů zlepšují jejich stravitelnost. Podporují vylučování trávicích šťáv a tím nám pomáhají s trávením. Kayenský pepř je také afrodiziakum, které zahřeje a povzbudí. Kapsaicin totiž stimuluje krevní oběh a tím i prokrvení celého těla. Kayenský pepř účinkuje i jako mazání na bolavé klouby, protože stejný stimulační efekt, jako na náš krevní oběh, totiž funguje i při aplikaci na kůži a účinnou látku tak můžeme lokálně směrovat do tkání. Hlavně lidé trpící zánětlivým onemocněním kloubů mohou využít tohoto účinku. Zlepší si tak prokrvení postiženého kloubu, čímž ho prohřívají a ulevují si od bolesti. Stimulace prokrvení kloubu a okolní tkáně znamená lepší látkovou výměnu a úlevu.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

 

Recenze

Napsat recenzi

Kayenský pepř 100 g

Kayenský pepř 100 g

Kayenský pepř jsou vlastně mleté chilli papričky, jedno z nejostřejších koření. Kayenský pepř se doporučuje používat místo klasického pepře, je totiž daleko zdravější.

Napsat recenzi