Sušené plody schizandry čínské 100 g Zobrazit větší

Pouze online

Sušené plody schizandry čínské 200 g

04302

Schizandra čínská je bylina prvního řádu tradiční čínské medicíny. Patří mezi nejcennější adaptogeny a antioxidanty se silným stimulačním účinkem.

Více informací

212 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Jde o nejkvalitnější plod Schizandry. Tato Schizandra se odlišuje dobou sběru a šetrným sušením, po kterém získává sytě tmavou rubínovou barvu. Jen ta je zárukou dostatečného množství účinných látek. U nekvalitně sušených, pozdě sklízených plodů klanoprašky převládá tmavá až černá barva. Tyto nejsou kvalitní a mají ve většině nízký obsah účinných látek.
Schizandra čínská je bylina prvního řádu tradiční čínské medicíny. Patří mezi nejcennější adaptogeny a antioxidanty se silným stimulačním účinkem. Jako adaptogen má pozitivní vliv na odolnost organismu proti fyzické a psychické zátěži. Užívání je vhodné při zvýšené námaze, únavě či vypětí organismu. Účinek přetrvává 1–6 hodin. Schizandra má velice silný adaptogení účinek a již po několika dávkách je patrné postupné odbourávání nepřirozené stresové reakce organismu (viz. účinky adaptogenů). Její pravidelné užívání navozuje psychickou pohodu. Zde je ovšem nutné denní dávku rozdělit do několika dávek.
Tradiční užití:
Stimulační efekt: 1 - 3 g 60min před požadovaným výkonem.
Adaptogení - antistresový efekt: Do 2 až 3 dávek rozdělit 1g. Vhodno ráno začít 0,5g a pokračovat během dne 2x 0,25g nebo 2x denně 0,5g
Pro snazší dávkování 1g schizandry čínské obsahuje cca 10ks plodů.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

  

Recenze

Napsat recenzi

Sušené plody schizandry čínské 200 g

Sušené plody schizandry čínské 200 g

Schizandra čínská je bylina prvního řádu tradiční čínské medicíny. Patří mezi nejcennější adaptogeny a antioxidanty se silným stimulačním účinkem.

Napsat recenzi