Sušené plody kanadské brusinky 100 g Zobrazit větší

Pouze online

Sušené plody kanadské brusinky 500 g

04116

Kanadská brusinka - Vaccinium macrocarpon - Klikva velkoplodá

jsou vhodné k přímé konzumaci.

i je  oblíbená i u dětí, které brusinku ochotně užívají.

Více informací

180 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Plody kanadské brusinky jsou jemně doslazeny cukrem a obsahují slunečnicový olej a malý obsah bezinkového koncentrátu pro zvýšení fytoterapeutického účinku. Díky tomu jsou lépe konzervovány a jsou vhodné k přímé konzumaci.

Vzhledem k sladké chuti je přímá konzumace oblíbená i u dětí, které brusinku ochotně užívají.

Brusinku je vhodné mít doma uchovanou v lednici, pro případ potřeby. Trvanlivost je více než 1 rok a účinnost sušeného plodu je neporovnatelná s tabletkami s minimálním obsahem látek. 

Tradiční fytoterapeutické užití: Plnou hrst plodů rozdělit na 3 dávky a ty konzumovat vždy před jídlem. Ještě lepší je nechat nabobtnat ve vlažné vodě, rozmixovat a pít jako juice. Pokud vodu po nabobtnání vylijete a na cedníčku ještě plody propláchnete před rozmixováním vlažnou vodou, odstraníte většinu konzervačních látek z povrchu plodu.

Hrst je universální měrnou jednotkou, hrst dítěte je menší množství, než hrst dospělého muže, tím vznikne poměrně přesné nadávkování.

Užívat max. 2 měsíce v kuse a 4 měsíce v roce.

Složení: Kanadská brusinka, cukr, slunečnicový olej, kyselina citrónová, bezinkový koncetrát.

Původ: Sever USA/Kanada

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

  

Recenze

Napsat recenzi

Sušené plody kanadské brusinky 500 g

Sušené plody kanadské brusinky 500 g

Kanadská brusinka - Vaccinium macrocarpon - Klikva velkoplodá

jsou vhodné k přímé konzumaci.

i je  oblíbená i u dětí, které brusinku ochotně užívají.

Napsat recenzi