Rozchodnice růžová 75 g Zobrazit větší

Pouze online

Rozchodnice růžová 75 g

Rozchodnice roste od dálného východu přes Turecko, Alpy až po naše území. U nás je Rozchodnice růžová vzácnou a tudíž chráněnou rostlinou. Rozchodnice růžová podporuje psychické a fyzické výkony a udržuje jejich dobrý stav.

Více informací

220 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Rozchodnice růžová - Rhodiola rosea mletá na jemný prach pro snadné použití.

Rozchodnice roste od dálného východu přes Turecko, Alpy až po naše území. U nás je Rozchodnice růžová vzácnou a tudíž chráněnou rostlinou.

Rozchodnici užíváme pokud potřebujeme podpořit psychické a fyzické výkony a udržet jejich dobrý stav. Jedná se o velmi silnou bylinu, která svým jedinečným působením skvěle konkuruje i takovým bylinným velikánům, jako je např. ženšen.

Je vhodná i pro sportovce u výrazně zátěžových tréninků, kde se významně uplatňuje stres a velká potřeba energie. Rhodiola je známý antioxidant a adaptogen s vlivem na náš nervový systém. Pomáhá bojovat s úzkostnými stavy, tlumí emoce a stres. Normalizuje trávení. Rozchodnici použijeme všude tam, kde potřebujeme podpořit mentální i fyzický výkon a ochránit organismus před nebezpečnými vlivy okolí a stresem.

Nesmí se užívat současně s léčbou barbituráty. Podávat nejpozději v 16 hodin.

Tradiční použítí: Čajovou lžičku mletého kořene, zalijeme cca 100ml vody, džusu či šťávy a necháme 5 min kořen nasát vodu. Zamícháme a vypijeme. Můžeme zapít další tekutinou.

TIP na přípravu: požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, takto nevznikají hrudky.

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

  

Recenze

Napsat recenzi

Rozchodnice růžová 75 g

Rozchodnice růžová 75 g

Rozchodnice roste od dálného východu přes Turecko, Alpy až po naše území. U nás je Rozchodnice růžová vzácnou a tudíž chráněnou rostlinou. Rozchodnice růžová podporuje psychické a fyzické výkony a udržuje jejich dobrý stav.

Napsat recenzi