Řasa chlorella 100 g Zobrazit větší

Pouze online

Řasa chlorella 500 g

04202

Chlorella je asi nejznámější sladkovodní mikrořasou. Řasa chlorela z čerstvé pramenité vody a životodárné energie slunce je vzorovým příkladem vysoce kvalitního potravinového doplňku.

Více informací

790 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Chlorela z čerstvé pramenité vody a životodárné energie slunce je vzorovým příkladem vysoce kvalitního potravinového doplňku. Po sklizni se řasy chlorelly speciálním šetrným postupem suší a přeměňují na prášek. Tím je zajištěno zachování hodnotných složek, jako jsou bílkoviny, vitamíny a enzymy. Tablety chlorelly jsou tak plné živin, jež propůjčují vašemu tělu energii a sílu.
K zajištění co nejlepší stravitelnosti a využitelnosti živin se buněčné stěny chlorelly narušují, protože jinak by ji lidské tělo strávilo jen v malém množství a nemohlo by tak využít prospěšných prvků a látek v ní obsažených. Při nákupu chlorelly je tedy vždy nutné si zjistit, zda v daném případě byly buněčné stěny řasy narušeny.

Tablety chlorelly nejsou při výrobě samozřejmě vystaveny žádnému záření a ani se nepoužívá žádný způsob konzervace, neobsahují žádná aromata, barviva, konzervanty či jiné přídatné látky.
Tablety se lisují šetrným způsobem bez přidávání plnidel a jiných pomocných látek. 
Chlorella výtečně chutná ve sklenici pomerančové šťávy, do níž zamícháme polévkovou lžíci chlorely (10-15 tablet).

Minimální trvanlivost chlorelly je 3 roky.

Obecné informace o chlorelle:
Chlorella je asi nejznámější sladkovodní mikrořasou. Lidstvo ji zná už řadu století jako zdroj živin. Už Mayové a Aztékové měli ve svém jídelníčku začleněné i mikrořasy.
Chlorella se však těší velké oblibě i v Číně a Japonsku. Obzvláště Japonci jsou známí tím, že se díky své zdravé stravě často dožívají vysokého věku.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

  

Recenze

Napsat recenzi

Řasa chlorella 500 g

Řasa chlorella 500 g

Chlorella je asi nejznámější sladkovodní mikrořasou. Řasa chlorela z čerstvé pramenité vody a životodárné energie slunce je vzorovým příkladem vysoce kvalitního potravinového doplňku.

Napsat recenzi