Myrha 50 g Zobrazit větší

Pouze online

Myrha 1000 g

Myrha (či také z latiny Myrrha) je od nepaměti ceněna nejen jako vykuřovadlo, ale i jako léčivo. 

Více informací

848 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Myrha (či také z latiny Myrrha) je od nepaměti ceněna nejen jako vykuřovadlo, ale i jako léčivo. Donedávna se využívala jako adstringens a dezinficiens  při zánětech dutiny ústní, jakož i k podpoře hojení ran. Tato bylina je známa také pod názvy balsamodedron, balsamovník, balzamovník myrhový, molmol, myrha pravá nebo myrha vonná.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

Recenze

Napsat recenzi

Myrha 1000 g

Myrha 1000 g

Myrha (či také z latiny Myrrha) je od nepaměti ceněna nejen jako vykuřovadlo, ale i jako léčivo. 

Napsat recenzi