Kadidlo pravé 1000 g Zobrazit větší

Pouze online

Kadidlo pravé 1000 g

06501

Tato vysoce ceněná vonná pryskyřice získávaná z kmene kadidlovníku se používá jako vykuřovadlo již přes 5000 let.

Více informací

747 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Tato vysoce ceněná vonná pryskyřice získávaná z kmene kadidlovníku se používá jako vykuřovadlo již přes 5000 let. Zmínky o této mimořádné pryskyřici lze dohledat i v biblických textech a v dřívějších dobách byla ceněná i jako léčivo a  z mnoha dalších důvodů . Toto vykuřovadlo je do té míry klasické, že se po něm začalo říkat i jiným vykuřovacím směsím kadidlo. Používá se nejčastěji ve směsi s myrhou či benzoe (katolické kostely) či jinými vykuřovadly. Tato bylina je známa také pod názvy kadidlový strom, kadidlo, olibanum nebo thus.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

Recenze

Napsat recenzi

Kadidlo pravé 1000 g

Kadidlo pravé 1000 g

Tato vysoce ceněná vonná pryskyřice získávaná z kmene kadidlovníku se používá jako vykuřovadlo již přes 5000 let.

Napsat recenzi