Nové Kadidlo pravé 50 g Zobrazit větší

Pouze online

Kadidlo pravé 50 g

Tato vysoce ceněná vonná pryskyřice získávaná z kmene kadidlovníku se používá jako vykuřovadlo již přes 5000 let.

Více informací

44 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Tato vysoce ceněná vonná pryskyřice získávaná z kmene kadidlovníku se používá jako vykuřovadlo již přes 5000 let. Zmínky o této mimořádné pryskyřici lze dohledat i v biblických textech a v dřívějších dobách byla ceněná i jako léčivo a  z mnoha dalších důvodů . Toto vykuřovadlo je do té míry klasické, že se po něm začalo říkat i jiným vykuřovacím směsím kadidlo. Používá se nejčastěji ve směsi s myrhou či benzoe (katolické kostely) či jinými vykuřovadly. Tato bylina je známa také pod názvy kadidlový strom, kadidlo, olibanum nebo thus.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář.

Napsat recenzi

Kadidlo pravé 50 g

Kadidlo pravé 50 g

Tato vysoce ceněná vonná pryskyřice získávaná z kmene kadidlovníku se používá jako vykuřovadlo již přes 5000 let.

Napsat recenzi