Nové Moringa Oleifera Zobrazit větší

Pouze online

Moringa Oleifera 10x100 g

Moringa je jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů a aminokyselin, který byl v rostlinné říši doposud objeven.  

Více informací

2 090 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Historie Moringy sahá až do 150 př. n. l. Historické důkazy ukazují, že listy a plody Moringy byly hojně využívány již ve středověku. Užívala ji šlechta a královské rody pro její blahodárné účinky pro duševní bdělost a zdravou pokožku. Ve starověké Indii byl moringový extrakt z listů podáván Mauryánským bojovníkům na válečných frontách. Věřili, že moringový extrakt jim dodá potřebnou sílu a energii během boje a ulehčí jim od stresu a bolesti, kterými trpěli během války. Tito stateční vojáci byli ti, kteří porazili Alexandra Velikého. Tento příběh o zázračném stromu Moringa inspiroval tři mladé odborníky, kteří začali analyzovat jeho nutriční hodnoty a přínos člověku. Jak výzkum ukázal, byli ohromeni velkým množstvím nutričních látek, které obsahují listy a plody Moringy.
Více než 40 základních nutričních živin by mělo být obsaženo v našem běžném denním příjmu potravy, aby strava byla nutričně vyvážená. Moringa obsahuje přes 90 nutričních živin, což z ní činí nejlepší dostupný přírodní zdroj živin.
Moringa je jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů a aminokyselin, který byl v rostlinné říši doposud objeven.

Nabízený produkt je vyroben z listů a plodů Moringy, které se po usušení za přísných hygienických podmínek melou na prášek a ten je velice bohatý na fytonutrienty. Všechny živiny obsažené v Morinze z ní dělají kompletní nutriční doplněk.

Obtížné je tedy i porovnání Moringy s běžnými druhy ovoce a zeleniny, nutriční hodnoty vitamínů, minerálů, aminokyselin, chlorofylu a antioxidantů jsou podstatně vyšší než má ovoce a zelenina v čerstvé podobě.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář.

Napsat recenzi

Moringa Oleifera  10x100 g

Moringa Oleifera 10x100 g

Moringa je jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů a aminokyselin, který byl v rostlinné říši doposud objeven.  

Napsat recenzi