Moringa Oleifera Zobrazit větší

Pouze online

Moringa Oleifera 5x100 g

Moringa je jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů a aminokyselin, který byl v rostlinné říši doposud objeven.  

Více informací

1 095 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Historie Moringy sahá až do 150 př. n. l. Historické důkazy ukazují, že listy a plody Moringy byly hojně využívány již ve středověku. Užívala ji šlechta a královské rody pro její blahodárné účinky pro duševní bdělost a zdravou pokožku. Ve starověké Indii byl moringový extrakt z listů podáván Mauryánským bojovníkům na válečných frontách. Věřili, že moringový extrakt jim dodá potřebnou sílu a energii během boje a ulehčí jim od stresu a bolesti, kterými trpěli během války. Tito stateční vojáci byli ti, kteří porazili Alexandra Velikého. Tento příběh o zázračném stromu Moringa inspiroval tři mladé odborníky, kteří začali analyzovat jeho nutriční hodnoty a přínos člověku. Jak výzkum ukázal, byli ohromeni velkým množstvím nutričních látek, které obsahují listy a plody Moringy.
Více než 40 základních nutričních živin by mělo být obsaženo v našem běžném denním příjmu potravy, aby strava byla nutričně vyvážená. Moringa obsahuje přes 90 nutričních živin, což z ní činí nejlepší dostupný přírodní zdroj živin.
Moringa je jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů a aminokyselin, který byl v rostlinné říši doposud objeven.

Nabízený produkt je vyroben z listů a plodů Moringy, které se po usušení za přísných hygienických podmínek melou na prášek a ten je velice bohatý na fytonutrienty. Všechny živiny obsažené v Morinze z ní dělají kompletní nutriční doplněk.

Obtížné je tedy i porovnání Moringy s běžnými druhy ovoce a zeleniny, nutriční hodnoty vitamínů, minerálů, aminokyselin, chlorofylu a antioxidantů jsou podstatně vyšší než má ovoce a zelenina v čerstvé podobě.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

Recenze

Napsat recenzi

Moringa Oleifera  5x100 g

Moringa Oleifera 5x100 g

Moringa je jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů a aminokyselin, který byl v rostlinné říši doposud objeven.  

Napsat recenzi