Čertovo lejno 50 g Zobrazit větší

Pouze online

Čertovo lejno 50 g

08301

Čertovo lejno je výborné pro trávení a napomáhá preventivně proti nadýmání. 

Více informací

45 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Čertovo lejno i v nepatrných množstvích pomáhá trávení a působí preventivně proti nadýmání. Účinné látky uklidňují mysl. Využívá se také jako vykuřovadlo. Tato bylina je známa také pod názvy asant, assa, assa smrdutá, čertovo zlé, čertovo zlo, čertův trus, ferulová bylina, ločidlo, obří fenykl, nebo ferula asanská.

Pokud vám nabízené množství zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a sháníte množství větší, nebo menší, neváhejte se telefonicky zeptat na čísle 603 248 832. Většinou je možné na základě vašeho požadavku zajistit a v krátké době dodat i jiné požadované množství s individuálně nastavenou cenou.

Velice strohý popis zboží není dán naší neochotou vám vysvětlit a popsat jeho vlastnosti, nebo výhody, ale současná legislativa EU, konkrétně Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 nám neumožňuje uvádět u produktů neschválená zdravotní a výživová tvrzení, proto neuvádíme raději žádná. Strohý popis vám tak možná nedává plnou jistotu, zda jde o správné zboží které sháníte, ale úřad je úřad. Pokud vás dané zboží zaujalo a nevíte jistě co a jak, potřebné informace si celkem snadno dohledáte na tématicky příbuzných internetových stránkách, nebo fórech. Hledání informací po internetu sice vyžaduje určitý talent, ochotu a také čas, ale zase se tím člověku výborně bystří rozum, tedy opět platí, že „Všechno zlé je pro něco dobré“.

Recenze

Napsat recenzi

Čertovo lejno 50 g

Čertovo lejno 50 g

Čertovo lejno je výborné pro trávení a napomáhá preventivně proti nadýmání. 

Napsat recenzi